بنر
20 %
تخفیف
300,200 تومان
376,000 تومان
0 خرید
مهلت خرید
کرم کیوتن Q10 آلسینا

شاید رنگ پریدگی و خسته به نظر رسیدن چهره در بعضی از روزها را تجربه کرده باشید. این مسئله با بالا رفتن سن این موضوع بیشتر اتفاق خواهد افتاد. کرم ضدچروک کیوتن آلسینا میتواند این مشکل را برطرف کند.
در این کرم از کوآنزیم Q10 استفاده شده که یک آنتی اکسیدان قوی است و در محصولات و کرم‌های تخصصی و لوکس استفاده می‌شود و اثری جادویی بر روی پوست دارد. کوآنزیم Q10 به همراه سایر آنتی اکسیدان‌های مفیدی که در این کرم از آن‌ها استفاده شده با رادیکال‌های آزادی که در اثر تابش نور خورشید و یا عوامل محیطی و شیمیایی بوجود می‌آیند مقابله می کند و اجازه‌ ایجاد تاثیر منفی آنها را به پوست نمی‌دهد.
کرم کیوتن آلسینا خستگی و رنگ پریدگی پوست را از بین برده و باعث شادابی پوست می‌شود. با استفاده از کرم Q10 آلسینا از پیری و چروک شدن پوست که بر اثر آفتاب بوجود می‌آید پیشگیری می‌شود و وجود روغن‌ شی باتر و ویتامین E که یکی از مفید ترین و بهترین ویتامین‌های مناسب پوست است، آن را تقویت می‌کند.
کرم ضدچروک کیوتن در سری محصولات "مراقبت ویژه" آلسینا قرار دارد. محصولات سری مراقبت ویژه از پوست آلسینا، با توجه به به مهمترین و رایج‌ترین مشکلات پوستی و با هدف پیشگیری و درمان تولید شده‌اند که در فرمولاسیون آن‌ها از مواد اولیه تخصصی و با کیفیت استفاده شده است.
روش مصرف:
صبح یا شب روی پوست صورت مالیده شود.

شرایط استفاده
هر تخفیف برای یک بار خرید
هر تخفیف برای یک نفر
هر تخفیف برای یک محصول

پس از خرید تخفیف برای دریافت محصول با توجه به روز های سرویس دهی هماهنگ نمایید .

 

دریافت حضوری دارد .

 

ارسال رایگان دارد .

روز های سرویس دهی : شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح الی 9 شب
توضیحات تکمیلی 20% تخفیف کرم کیوتن Q10 آلسینا

20% تخفیف کرم کیوتن Q10 آلسینا

نظرات
0 دیدگاه
اتم
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید